фасады из камня
ЗАМОВЛЕННЯ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
Киев: 0 800 300 081 (бесплатно по Украине)
+38 (044) 597-09-50

Статті про камінь

статьи о камнеЦей розділ присвячений різновидам природного каменю. Тут ви знайдете фізико-хімічні, геологічні, містичні властивості, історії застосування каменю людством у будівництві і благоустрої будинків, парків, доріжок. І легенди, повір'я, незвичайні факти пов'язані з натуральним каменем.

Читати далі

Застосування каменю

применения камняРозділ присвячений застосуванню каменю у будівництві, архітектурі і дизайні (інтер'єр, екстер'єр і ландшафт). У рубриці розглядаються технології укладання кам'яної продукції, різновиди архітектурних елементів і їх застосування а також переваги продукції з натурального каменю. Ми намагаємося опубліковувати матеріали, які будуть корисні для Вас.

Читати далі

Технологія виробництва

технология производстваУ розділі розповідається про методи здобичі натурального каменю, технології виробництва, обробку і процеси виготовлення кам'яної продукції. Розділ, в першу чергу, буде корисний для тих, хто професійно пов'язаний з цією тематикою, а також для усіх хто цікавиться галуззю. Опис технологій і процесів допоможе зрозуміти унікальність продукції і технологічні обмеження, що важливо при проектуванні екстер'єру або інтер'єрів будинків.

Читати далі

Супутні матеріали

сопутствующие материалыНі що у цьому світі не існує відособлено. У цьому розділі ви знайдете детальний опис комплексу супутніх матеріалів для роботи з натуральним каменем: гідроізолюючий матовий лак "Камелот" і спеціально розроблений клей для натурального каменю "Євромікс".

Читати далі
Статті | камінь Київ
ПРАВОВАЯ ИНФОРМАЦИЯ: ГК «КАМЕЛОТ» / ПРИРОДНЫЙ КАМЕНЬ ТМ «КАМЕНЬ КАМЕЛОТ»
Согласно ст. 442 и ст. 443 Гражданского кодекса Украины и закона Украины от 23 декабря 1993 года №3792-XII «Об авторском праве и смежных правах», использование фотографий, размещенных на официальном сайте ТМ «Камень Камелот» возможно только при наличии согласия ГК «Камелот».
Нарушение авторских прав будет преследоваться по закону.
Производство, поставки, услуги
© 2001–2013