фасады из камня
ЗАМОВЛЕННЯ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
Киев: 0 800 300 081 (бесплатно по Украине)
+38 (044) 597-09-50
Головна ГК „Камелот”

Про компанію

Читати далі

 З 13 по 16 березня у Виставковому центрі «ЕКСПОДОНБАС» (м. Донецьк) був організований Всеукраїнський будівельний форум, у рамках якого були представлені наступні експозиції: «Будівельні матеріали та технології», «Архітектура і будівництво», «Будівельне устаткування та спецтехніка».

Читати далі

Виставки 2012

З 01 по 04 листопада в МВЦ «Крокус Експо», м. Москва була проведена міжнародна архітектурно-будівельна виставка «ГАРНІ БУДИНКИ. РОСІЙСЬКИЙ АРХІТЕКТУРНИЙ САЛОН ». ГК «Камелот» брала активну участь у виставці, показавши на спеціально підготовленому стенді, великий асортимент продукції з натурального каменю України, Росії, Узбекистану.

Читати далі

 З 10 по 13 березня і з 28 вересня по 1 жовтня в м. Донецьк були проведені спеціалізовані будівельні виставки «Архітектура і будівництво». Виставка проводиться з 1997 року. Компанія «Kamelot Stone» являетя постійним учасником цього заходу. Навесні, компанія «Kamelot Stone» вперше представила Донецькій аудиторії нову колекцію виробів з природного каменю - фасадні системи. Нова продукція була вельми позитивно прийнята відвідувачами виставки, що дозволило залучити максимальну кількість потенційних клієнтів. Нова продукція дозволяє компанії вийти на новий рівень і відкривати нові горизонти з продажу виробів з природного каменю, оскільки «Камелот» - це єдине підприємство в Україні, яке випускає кам'яні фасади з монолітного каменю кварцито-піщаника.

Читати далі

Виставки 2010 року

Росія, Білгород, 17-19 березня 2010 р. Чотирнадцята міжрегіональна спеціалізована виставка «БелЭкспоСтрой». Сьогодні Білгородська область – це регіон з розвиненим будівельно – промисловим комплексом що входить у першу десятку російських регіонів по інвестиційній привабливості; один з найоблаштованіших регіонів у Росії. По темпах житлового будівництва і забезпеченості населення житлом область відноситься до однієї з найбільш передових у країні, по введенню житла на душу населення стійко входить в першу п'ятірку суб'єктів РФ.

Читати далі

Виставки 2009 року

ТД «Камелот» брав активну участь на цій виставці, представивши колекцію кам'яної продукції «Осінь-зима». Це абсолютно нові види продукції для внутрішніх робіт з природного каменю піщанику на ринку України. І хоча виставкова композиція, розташована на 27 кв.м., була орієнтована на елітного клієнта, ми змогли напрацювати велику кількість потенційних замовників. Особливо великим інтересом у відвідувачів виставки користувалася шліфована і полірована продукція з каменю піщанику, яку ми активно виводимо на Український ринок, поліровані вироби – стільниці, сходи, каміни, балясіни і перила. На виставковому стенді ТД «Камелот» спільно з організаторами виставки була проведена промо – акція «Природний камінь Камелот для Вашого замку!». Мета цього заходу - ознайомлення відвідувачів виставки з новими видами продукції ТД «Камелот», а саме з полірованими виробами з монолітного каменю піщанику (столи, столешницы, східці, балясина, кришки, лінійкою полірованої плитки). Усі учасники конкурсу отримали оригінальні призи від ТД «Камелот» - це стела з полірованого каменю піщанику з пам'ятною табличкою про виставку і ТМ «Камінь Камелот».

Читати далі

Виставки 2008 року

Сьогодні спостерігається підвищений інтерес до усього, що пов'язано з ландшафтом, дизайном, декоруванням. Гармонія в оформленні будинку, присадибної ділянки пробуджує високі думки і відволікає нас від тісного офісу або нудних стін міської квартири. Ландшафтна архітектура, фытодизайн, флористика полегшують городянам життя в несприятливій екологічній обстановці. Сама природа стимулює творчість і породжує оригінальні ідеї! Офіційний представник «Компанії Камелот» у Москві Компанія "Redkamen" брала активну участь в цій виставці.

Читати далі

Виставки 2007 року

У роботі виставки цього року беруть участь понад 150 підприємств і організацій різних форм власності. Більшість - це підприємства і організації міста Луганська і Луганської області. А також представники з Києва, Донецька, Дніпропетровська, Івано-Франківська Харкова, Херсона, Донецької області. Вони представили на виставці сучасну будівельну техніку і устаткування, передові технології для будівництва і ремонту, матеріали і конструкції для будівництва і ремонту.

Читати далі

Виставки 2006 року

У цьому осінньому сезоні, що завершує будівельний марафон було представлено більше 150 будівельних підприємств, в основному, східного регіону України, а також представники Росії, Польщі, Туреччини. Відмітно що професійна аудиторія була представлена не лише представниками різних будівельних організацій, дизайнерських бюро, але і безпосередньо потенційними приватними клієнтами, з якими були підписані контракти купівлі-продажу безпосередньо на виставці.

Читати далі

Виставки 2005 року

За результатами анкетування відвідувачів за три дні роботи виставку відвідало понад 5500 чоловік. Серед них: керівники підприємств - 55%, керівники підрозділів - 18%, робітники/службовці - 10%, менеджери - 8%, наукові співробітники - 7%, студенти і викладачі Національної академії природоохоронного і курортного будівництва - 2%. Такий якісний склад відвідувачів свідчить про високу ділову активність на виставці.

Читати далі

Виставки 2004 року

Спеціалізована виставка "Крим. Курорти. Туризм - 2004" проходила в готелі "Ялта-інтурист". Компанія "Камелот" брала в ній участь разом зі своїм регіональним представником в АР Крим підприємством "КримСтройМаркет". Основними відвідувачами виставки були, звичайно ж, власники санаторіїв, готелів, приватних пансіонатів південного берега Криму. Для нашого представника в Криму підприємства "КримСтройМаркет" - це одні з найперспективніших клієнтів. Тому кожен день виставки був наповнений цікавих знайомств і результативної роботи.

Читати далі

Виставки 2003 року

В ці дні у місті Сімферополь проходила виставка під назвою "Сучасне місто.Дім". Компанія Камелот приймала в ній участь разом із своїм регіональним партнером в АР Крим, підприємством "КримСтройМаркет". Виставкова композиція з природного каменю "Камелот" була розташована при виході з виставкової зали, що дало змогу привернути багато уваги відвідувачів виставки.

Читати далі
Участь у виставках | ГК «Камелот» | купити камінь
ПРАВОВАЯ ИНФОРМАЦИЯ: ГК «КАМЕЛОТ» / ПРИРОДНЫЙ КАМЕНЬ ТМ «КАМЕНЬ КАМЕЛОТ»
Согласно ст. 442 и ст. 443 Гражданского кодекса Украины и закона Украины от 23 декабря 1993 года №3792-XII «Об авторском праве и смежных правах», использование фотографий, размещенных на официальном сайте ТМ «Камень Камелот» возможно только при наличии согласия ГК «Камелот».
Нарушение авторских прав будет преследоваться по закону.
Производство, поставки, услуги
© 2001–2013