фасады из камня
ЗАМОВЛЕННЯ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
Киев: 0 800 300 081 (бесплатно по Украине)
+38 (044) 597-09-50
Головна ГК „Камелот”

Група компаній „Камелот”

Група компаній була створена в 2011 році з метою просування спеціалізованих підрозділів. До групи компаній входять такі підприємства:

торговый дом камелот   камелот строй
Компанія «Кamelot Stone»

Виробник і постачальник природного каменю та виробів з нього. Компанія присутня на ринку з 2001 року. Асортимент продукції представлений більш 300 позиціями виробів з природного каменю українських та зарубіжний родовищ. В даний час на базі компанії було відкрито кілька офісів та центрів природного каменю.

www.kamelotstone.ua 

 

  Строительная компания «Камелот-Строй» 

Спеціалізований підрозділ групи «Камелот», яке володіє власними технологіями в роботі з природним каменем. Фахівці компанії мають великий досвід і високу кваліфікацію в сфері облицювальних і будівельно-монтажних робіт.

www.kamelotstroy.com 

каменный завод камелот   салон натурального камня

Каменеобробний завод «Камелот»

Виробник плитки і виробів з монолітного кварцитів-пісковика родовищ Луганської області. В на базі заводу відкрито понад 6 виробничих цехів, що виробляють кам'яну продукцію з кварциту-пісковика, піщанику, граніту та інших природних каменів. Особливістю і головною специфікою заводу є виробництво виробів, архітектурних елементів для облцовкі кам'яних фасадів «Kings`Stone».

www.kamelot.com.ua 

 

 

Салон природного каменю «Камелот»

Спеціалізована виставка-продаж продукції з природного каменю, яка знаходиться за адресою м. Луганськ, вул.Леніна, 48-б. У салоні представлений весь асортимент природного каменю компанії «Kamelot Stone», а також спеціалізовані супутні матеріали, такі як лак, клей і грунтовки. Основною ідеєю відкриття салону було популяризація природних матеріалів і створення екологічно чистого інтер'єру. Загальний стиль салону був доповнений ексклюзивними кованими виробами, а також шкурами тварин, які Ви також можете замовити у менеджерів салону природного каменю «Камелот».

www.kamelotsalon.com 

 

Брокерське агентство «Камелот-Брокер»

 

Підрозділ групи «Камелот» надає весь спектр послуг з митного оформлення вантажів, що поставляються будь-яким видом транспорту.

Грамотні брокери та оперативна робота дозволять Вам без проблем доставити будь-який вантаж у будь-яку точку земної кулі.

 

www.kamelotbroker.com 

 

Архітектурна майстерня «Камелот-Архітект»

Колектив фахівців вищої категорії, який зможе втілити в реальність мрії клієнта, від розробки проекту і погодження технічної документації, до введення об'єкта в експлуатацію. Головний архітектор майстерні Владислав має мнголетній досвід роботи і під його керівництвом Ви зможете втілити в реальність самі мудрі архітектурні проекти.

www.kamelotarchitect.com 

Група компаній «Камелот» співпрацює з різними спеціалізованими підприємствами та приватними майстрами. Це дозволяє вести більш злагоджену роботу і виконувати навіть ті проекти, сил, знань і умінь на які співробітникам Камелота не вистачає. Ці підприємства для нас є партнерами і ми з задоволенням їх представимо.

 
Паливна компанія «Villa Briketta»

Постачальник асортименту альтернативного палива, застосовуваного для опалення в побутових і промислових цілях, економічного і зручного у використанні.

www.villabriketta.ru

 

  Компанія «Редкамень»

Компанія «Редкамень» утворилася в 2004 році. Компанія займається реалізацією каменю добутого на власних кар'єрах в Середній Азії, різних регіонів Росії, а також представляє продукцію ТД «Камелот» на Російському ринку.

www.redkamen.ru

 
«Асоціація надрокористувачів Луганської області»

Обласна громадська організація «Асоціація надрокористувачів Луганської області». Заснована в 2007 році. Основна мета асоціації - об'єднання недродобивающіх і недроперерабативающіх підприємств Луганської області та подання їх інтересів.

 

  UAB “United Baltic Trade” 

UAB "United Baltic Trade" успішно веде діяльність в сфері торгівлі в Прибалтійському регіоні. Одна з основних сфер діяльності фірми є торгівля натуральним каменем. Основна мета в цій діяльності - задовольнити потреби клієнтів, що бажають створити затишну і теплу навколишнє середовище в будинку і за його межами.

www.ubt.lt 

Група компаній „Камелот” | ГК «Камелот» | купити камінь
ПРАВОВАЯ ИНФОРМАЦИЯ: ГК «КАМЕЛОТ» / ПРИРОДНЫЙ КАМЕНЬ ТМ «КАМЕНЬ КАМЕЛОТ»
Согласно ст. 442 и ст. 443 Гражданского кодекса Украины и закона Украины от 23 декабря 1993 года №3792-XII «Об авторском праве и смежных правах», использование фотографий, размещенных на официальном сайте ТМ «Камень Камелот» возможно только при наличии согласия ГК «Камелот».
Нарушение авторских прав будет преследоваться по закону.
Производство, поставки, услуги
© 2001–2013